مقالات

فروش تجهیزات میکروتیک

رادیو-میکروتیک-شیراز-ویرامالز

فروش تجهیزات میکروتیک

اگر در حوزه شبکه فعالیت می کنید، حتما نام برند میکروتیک را شنیده اید. این شرکت برای توسعه و پیشبرد روترها، تاسیس شد. سیستم عامل میکروتیک عرضه شده توسط این شرکت، از جمله معروفترین ها و با کیفیت ترین ها است. در بازار رقابتی امروز، فروش تجهیزات میکروتیک، حرف اول را می زند. اگر هنوز سوالاتی درباره تجهیزات این برند دارید، این مقاله از سایت ویرامالز را از دست ندهید.

 

 

آشنایی بیشتر با میکروتیک

مسیریابی با سیستم عامل میکروتیک، توسط هسته لینوکس انجام می شود. این سیستم‌عامل، دو قابلیت ویژه دارد.

  • بر روی سیستم عامل ها خانگی نصب می شود
  • همچنین به صورت بسته ها سخت افزاری و نرم افزاری ارائه می شود.

اکثرمشتریان محصولات میکروتیک، صاحبان شرکت ها ارائه دهنده اینترنت می باشند. امروزه از محصولات این شرکت در تمامی کارخانجات، شرکت ها مخابراتی، منازل و دفاتر استفاده می کنند.

 

تجهیزات رادیویی میکروتیک

اگر قصد استفاده از اینترنت را در مسافت ها طولانی دارید، بهترین راه، استفاده از تجهیزات رادیویی است. یکی از پرکاربردترین رادیو وایرلس ها، رادیو میکروتیک می باشد. به کمک این رادیو، دریافت و ارسال داده ها در فواصل نزدیک و دور به راحتی میسر می شود. با رادیو می توانید نقاط بسیار زیادی را در شبکه پوشش دهید. به عبارت دیگر، نسبت به آنتن ها پرقدرت تر است. رادیو وایرلس یکی از رایج ترین تجهیزات برای فرستادن تصاویر دوربین می باشد. انتقال تصویر دوربین در مسافت ها طولانی، دشوار است. رادیو وایرلس‌ها دارای آنتن ها بسیار قدرتمند هستند و بر اساس قدرت آنتن‌ها، به شبکه بی سیم متصل می شوند. تنها برند معتبر در زمینه تولید رادیو ها قدرتمند، برند میکروتیک است.

 

قیمت تجهیزات میکروتیک

جالب است بدانید، این تجهیزات انواع متنوعی دارد. رادیو میکروتیک به دو گروه تقسیم می شود:

  • رادیو وایرلس indoor
  • رادیو وایرلس outdoor

برای اطلاع از قیمت تجهیزات میکروتیک، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

فروشگاه تجهیزات میکروتیک

شرکت آگاه ماهان، فروشگاه تجهیزات میکروتیک می باشد. تمامی رادیوها و آنتن ها از برند میکروتیک، در این کمپانی معتبر موجود می باشد.

 با خرید خود، از مجموعه آگاه ماهان، از تخفیف ها ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید